zakladni skola   

Dnes má svátek:   
chodovkachodovka
 


http://kviz.aspweb.cz

http://testy.mzs-vb.cz
[CNW:Counter]


FOTOGALERIE školního roku 2007/2008

16. 01. 2008 - Návštěva prezidenta ČR Václava Klause v Chodové Plané

Tuto lednovou středu jsme se s celou školou zúčastnili státní návštěvy prezidenta ČR Václava Klause v Chodové Plané. V krásně vyzdobeném kulturním domě jsme pana prezidenta přivítali společně s ostatními obyvateli městysu Chodová Planá, který přijel kolem poledne v doprovodu své manželky Livie, pana starosty Jana Volného s manželkou Lenkou a pana hejtmana Petra Zimmermanna s manželkou Monikou. Někteří z nás měli dokonce možnost položit panu prezidentovi položit dotaz v diskuzi s občany, kterou moderoval náš pan ředitel. Potom besedoval s představiteli samosprávy městysu a místních podniků. Následoval oběd v nové restauraci rodinného pivovaru Chodovar. Pro nás všechny to byl výrazný a nezapomenutelný zážitek.

Foto Světlana Ambrožová

...více fotografií...

Další fotogalerie:
http://www.chodovaplana.cz/
http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/prezident_plzensky_kraj2008010.html
http://tachovsky.denik.cz/zpravy_region/online_prezident_tachovsko_20080115.html

15. 01. 2008 - Atletický trojboj v ZŠ Planá Náměstí

Přijali jsme výzvu plánské školy a zúčastnili se atletického trojboje v tamní tělocvičně. Naší školu reprezentovalo celkem 25 sportovců a ve skoku z místa, hodu medicinbalem a slalomu si vůbec nevedli špatně. Téměř ve všech kategoriích jsme přivezli některou z předních medailí. Gratulujeme a připojujeme výtah z výsledkové listiny - ve formátu word se na ní můžete podívat zde.

Všem vítězům blahopřejeme a mnohokrát děkujeme Všem za účas !!!!!!!!
Děkujeme také za pomoc při organizaci celé akce p. Ambrožové ze ZŠ Chodová Planá, p. Rybenské ze ZŠ náměstí a p. Niebauerové za fotodokumentaci.
Za DDM Planá při ZŠ Planá náměstí - Lenka Vivodíková a Alena Schreilová
Foto Světlana Ambrožová a p. Niebauerová

...více fotografií...

Práce v centrech - leden 2008

Druhá třída zrovna pracuje v tzv. centrech aktivit. Tento styl práce jsme okoukali u našich kamarádů v Plzeňské škole v Černicích a moc se nám zamlouvá. Zvykli jsme si na něj a zařadili ho do našeho vzdělávacího programu Tvořivá škola, i když je původně z programu Začít spolu. Že nám to vůbec nevadí si dokazujeme několikrát do roka. Největší výhodou je, že v centrech je moc důležitá spolupráce a tím pádem pracujeme pěkně spolu a dohromady.

...více fotografií...

Vánoční koncert

29. prosince se v odpoledních hodinách uskutečnil koncert v místním kostele. Naše děti dělali "předskokana" kraslické vokální skupině Střípky. Účinkujících z řad dětí sice moc nebylo, ale přesto byl koncert moc krásný.

...více fotografií...

19. 12. 2007 - Vánoční besídka ZŠ v KD Chodová Planá

Po mnoha týdnech soustředěných a nekonečných příprav jsme vystoupili na tradiční Vánoční školní besídce, která je již několik let jedním z vrcholů předvánočního kulturního dění v Chodové Plané. Po loňském výborném baletu na Smetanovu Vltavu byli všichni zvědavi, co veselého jim letos předvedeme. Určitě jsme nezklamali ani sebe, ani své diváky, kterým jsme nabídli recitační pásmo, pohádky O řepě, Dlouhý, Široký a Bystrozraký a Královna Koloběžka. Cvičili jsme o 106 a tančili jsme hip hop i břišní tance. Hráli jsme na flétny a keyboard a také jsme předvedli, že angličtina nám není cizí. Společně jsme zpívali a závěrečný břišní tanec páťáků byl důstojným vrcholem celé Vánoční show. Prosíme rodiče, kteří na besídce natáčeli a fotili, aby nám dodali kopie do školy. Děkujeme. Podobný dík patří i všem dobrovolným přispěvatelům. Za peníze utržené do kasičky, kterých bylo celkem 2.487,50 jsme pořídili dopravu na Vánoční party show do Tachova a na konci ledna na divadelní představení do Plané.

Foto Antonín Hříbal

...více fotografií...

Vánoční workshop

V pátek 14. prosince 2007 se konal již tradiční Vánoční workshop. V devíti dílnách si děti mohly vyrobit dárek či nějakou ozdobu a přikrášlení Vánoc. Je bezvadné, že do vedení dílen se zapojily i maminky Kamila Plevková a Vanda Dudarcová. Vedoucí školní jídelny již vedla dílny poněkolikáté a tak už ji počítáme do kmenové smečky stejně jako naše kamarády z malotřídní školy v Lomu, kteří přijeli v doprovodu paní ředitelky Jany Urbanové celkově poněkolikáté a letos podruhé. Bylo to prima, jak už v tom umíme chodit a krásně spolupracujeme. Výsledné dárky určitě stály za to a myslíme, že se nemáme za co stydět.

...více fotografií...

Čertí škola

Začátkem prosince 2007 se konala Čertí škola, která se pro nás už stala tradičním obveselením v předvánočním čase. V každé třídě probíhal čertí týden a vyvrcholením byla návštěva Mikuláše s čerty a anděly, kteří dětem předali dobroty.

...více fotografií...

Zahrádkářská výstava a soutěž - Tachov

V září 2007 se celá škola vydala vláčkem do Tachova za zahrádkářskou výstavu. To je ten luxus naší školy, že si můžeme dovolit někam vyrazit úplně všichni pohromadě. Všechny výpěstky se nám moc líbily, nakoupili jsme kaktusy a po návratu do školy se dali do vymýšlení. Následovala totiž soutěž pod názvem "Co tě zaujalo na výstavě ". Nápad přišel, výtvory byly odvezeny do Tachova a ocenění se dostavila. 1. místo získal kolektiv dětí ze školní družiny pod vedením p. Jitky Janečkové a další 1. místo získali Patrik Munduch a David Hradecký ze 4.třídy, kde práci vedla p.uč. Jana Pönitzová. Gratulujeme !!!

Zahrádkářská výstava
Zahrádkářská soutěž

Prelát - třetí třída

V červnu se třeťáci před koncem školního roku vydali na výlet na Prelátův pramen. Že si to náramně užili je z fotek jistě patrné. Vřele tento výlet všem doporučujeme. Také ostatní třídy ze školy i z školky tam jezdí vlastně pravidelně a vždy se vrací s nezapomenutelnými zážitky.

...více fotografií...

Školní výlet IV. třídy za drakem a mumiemi

3 denní výlet čtvrté třídy směřoval na Klatovsko a Horažďovicko. Základnou se nám stal zámek v Nalžovských Horách. První den jsme se vydali za Nalžovským drakem. V lesích ještě znát následky ničivého orkánu Kyril, který se tudy prohnal v lednu. I tak jsme si to užili u draka, želvy i na zřícenině hradu rodu Tafflů. Druhý den jsme vyrazili na výpad do Klatov, kde jsme navštívili Černou věž, katakomby a Bambiriádu v klatovském parku. Večerní oheň pod zámkem byl prima a spali jsme jako nemluvňata. Třetí den jsme se vydali na hrad Rabí, kde jsme se zúčastnili Rabiriády. Po odpoledním obědě nacpaní pizzou jsme se vydali k domovu. Jedním slovem FANTAZIE.

...více fotografií...

Bambiriáda Plzeň

Po roce jsme se opět v květnu 2007 vydali do Plzně na Bambiriádu. Tentokrát se konala na Lochotíně. Počasí, parta, atrakce - vše na jedničku. Už se těšíme na další ročník. Koneckonců se můžete podívat, jaké to tam bylo skvělé.

...více fotografií...

Jarní workshop ke dni matek

Když jsme před 3 lety pořádali první workshop - "pracovní dílny", ani jsme nevěřili, že se stane pravidelnou činností našeho školního života. Tentokrát s námi pracovala i paní vychovatelka z ústavu pro postiženou mládež v Milířích Jana Horáčková. Maminky se měly opravdu nač těšit. Dokonce jsme se tentokrát pustili i do pletení košíků.

...více fotografií...

Fotogalerie školního roku 2005/2006

Školní výlet 1. a 3. třídy 2006 - Svatošské skály, K. Vary
Školní výlet 2. třídy 2006 - Karolina dolina
Bambiriáda 2006 - Plzeň
Velikonoční workshop
Maškaroplesání v Chodové Plané
I. vánoční Workshop 2005 v Chodové Plané
PODĚKOVÁNÍ Mikuláši
Mimořádný úspěch pro naší školu
Keramika hrou, aneb 1. keramický workshop
Světýlkové podzimní setkání
Běh večerní Planou
Cyklistické závody
Hasičská soutěž
Návštěva Okresní výstavy ovoce, zeleniny, kaktusů a bonsaí
Běžecké závody
Zahájení provozu ve školní jídelně
Začátek školního roku 2005/2006

Fotogalerie školního roku 2004/2005

Stověžatá matička Praha
Výtvarná soutěži na téma "Cestou necestou"
Bezpečnostní akce "Jezdíme s úsměvem"
McDonald´s Cup
Běh večerní Planou
30.tý ročník Běhu z Pístova
Ptákoš Zdeněk


  Design by Hanne HOME | AKCE | ŠKOLKA | ŠKOLA | JÍDELNA | KONTAKT